Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı 68 lisans mezunu personel alıyor

İstanbul Personel Yönetim Aş. isg uzmanı alıyor

TÜRKİYE PETROLLERİ A.O. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI HAKKINDA DUYURU

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ülkemizin enerji bağımsızlığına giden yolda hız kesmeden arama ve üretim faaliyetlerini sürdürerek, ülkemizin hidrokarbon kaynaklarının milletin emrine sunulması görevini yürütmeye azim ve kararlılıkla devam etmektedir. TPAO’nun yurdun dört bir yanında ve mavi vatanda artan faaliyetlerine bağlı olarak personel ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacın karşılanması için TPAO Merkez ve Taşra Teşkilatlarına toplam 68 (Lisans mezunu) personel alımı yapılacaktır.

LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMLARINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

1. Personel alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca, KPSS ilgili Puan Türü ve belirlenen diğer şartlar dikkate alınarak gerçekleştirilecektir.

2. İlişikte detayları yer alan 68 kişilik personel ihtiyacımıza, ülke düzeyinde Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesiwww.iskur.gov.trüzerinden 09.10.2023-13.10.2023 tarihleri arasında 5 gün süreyle başvuru yapılabilecektir.

3. Personel alımına ilişkin gerekli şartlar ve kontenjan ekli tabloda sunulmaktadır.

Diğer iş ilanları

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı 68 lisans mezunu personel alıyor Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı 68 lisans mezunu personel alıyor Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı 68 lisans mezunu personel alıyor turkiye petroller anonim ortakligi 68 lisans mezunu personel aliyor 3 dEKlfApM

İlanlardan anında haberdar olabilmek için Android ve IOS uygulamalarımızı indirip bildirimleri açabilirsiniz. .

Avatar of Kariyer İSG

Kariyer İSG

NİG Akademi, iş hayatını verimliliğe çevirecek anlayışı hayata geçirmek için 38 Eğitmen ile tüm imkanlarını kullanarak hizmetinizde... İnsan emeği tüm değerlerin üstündedir. Çalışan, çalışma koşulları, çevre ve insan duyarlılığı, ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütündür. Bu bütünün sürdürülebilir olmasının arkasında insana ve insan sağlığına verilen önem yapmaktadır

Yorum Yap